| anonim_4396 a întrebat:

Eu eram o fata slaba dar in ultima vreme am luat foarte repede in greutate si mi-au aparut vergeturi pe solduri. Daca slabesc la loc vor disparea? HELP ( de la 57 kg la 78 1.70 m )

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Vergeturile dispar prin masaj, incerca sa le masezi cu ulei de corp in fiecare seara.

| Kasia a răspuns:

Din pacate daca te-ai ingrasat rapid si acum vei slabi rapid nu vor trece.ele tocmai de asta au aparut. poti incerca sa folosesti niste creme pentru vergeturi si dupa fiecare baie sa iti hidratezi bine acea zona cu ulei.hidratarea e cea mai importanta cand vine vorba de vergeturi

| AncaRRR a răspuns:

Nu, nu dispar. Trebuie sa te dai cu ulei de masline zilnic, ajuta foarte mult si vor disparea.

| frumusica19 a răspuns:

Vor trece doar daca alergi

| 1919JustUs a răspuns:

Eu zic sa te duci la dermatologie sa iti dea o crema anti vergeturi.