| anonim_4396 a întrebat:

eu sunt bruneta si as vrea sa ma vopsesc sa-mi iasa o culoare maro deschisa sa bata usor spreprotocaliu, un ciocolatiu ff deschis.si nu vreau sa-mi oxigenez parul pentru ca nu vreau sa-l distrug mai tare decat e. ce vopsea imi recomandati?

3 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Pe brunet nu prinde mai nimic deschis. Vei reusi sa-l deschizi putin dar in niciun caz pana unde vrei tu. Si in niciun caz cu vopselele astea din comert. Incearca la un salon. Acasa nu vei obtine ce vrei si cred ca stii si tu dejahee hee

| Andarock a răspuns:

---> Iti recoamand vopseaua ''Garniere'' happy

---> E cea mai buna vopsea de par, dar trebuie sa-ti faci suvite portocalii daca vrei sa ai reflexii portocalii! tongue

---> Numai bine! puppy dog eyes

| laureen a răspuns:

Si ce nuanta de vopsea mai exact?:d