| adelina899 a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc big grin am fost ciocolatiu bruneta si as vrea sa incerc un roscat sau portocaliu acela laughing Vreau sugestii voi ce ziceti niste poze cu nuanta care va place happy Am parul f ars de aceea l`am si tuns pana la umerisad credeti ca e ok sa mai bag un tub de vopsea :-s? Parul meu are tendinta de a se incretii si de cauza asta folosesc placa f des ce coafuri imi recomandati ca sa nu mai folosesc placa? Fundita.

2 răspunsuri:
| cristinutza07 a răspuns:

Nu te mai arde cu placa fiindca o sa chelesti....si in plus nu te mai vopsi... daca asa ia-ti un nuantator sau o vopsea fara amoniac si ia-ti un negru mai bine ca nu se vede parul cand e ars

| Sophia11 a răspuns:

Acum se poarta roscaul putin portocaliu iti poti cumpara nuanta direct din magazin sau o poti combina. Eu nu iti mai sugerez placa de par dar daca se face cret si te deranjeaza foloseste-o insa nu-ti tine mult timpul acolo daca e foarte fierbinte.
Succes! Funda?