| miha3Lla a întrebat:

eu sunt foarte slaba si am parul foarte cret mai ales dupa ce fac baie. Este frumos parul dar simt ca nu ma avantajeaza. Voi cum imi sugerati sa ma tund? daca puteti sa-mi aratati si cateva poze

2 răspunsuri:
| gabitza_6878 a răspuns:

M-am uitat la poza ta de la profil si iti sta foarte bine
deci n-ai de ce sa-ti faci griji;)
daca il tunzi o sa-l strici, nu o sa fie nici ondulat, nici cret, nici drept
o sa arate ca parul lu' asta : http://photos3.hi5.com/0135/983/962/0czNwo983962-02.jpg
nu cred ca vrei o specie de par ca asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba te tunzi pentru ca el criliontat si scurt o sati stea si mai rau oricum acum nu-ti staa rau deloc si daca chiar vrei sa scpai de bucle fa trateament specila pentru par esxita toto felul de creme si samponuri dar fara placa caci e o solutie temporara si il si toaca