| Scarabeul a întrebat:

Am parul cret si vreau sa ma tund azi, imi puteti da niste sfaturi sa ma tund frumos?

5 răspunsuri:
| bcalex96 a răspuns:

2 cu 4 motz in frunte si perciuni drepti.winking

| TheCuteOne a răspuns:

Depinde și de forma feței, dar îți sugerez să te tunzi scurt, până la umeri.

| TheCuteOne a răspuns:

Tocmai am aflat că ești băiat. Scuză-mi neatenția, te rog. Tunde-te scurt și uniform, așa e cel mai bine.

| QueenBea a răspuns:

Scurt. Uniform, adica nu mai scurt nu stiu unde si mai lung in frunte. Pt ca atunci cand o sa fie umiditate o sa stea in toate directiile