| anonim_4396 a întrebat:

eu sunt mereu nemultumita de cum arata parul meu(este ondulat, mediu, saten). nici nu sunt foarte dezvoltata si uneori sunt geloase pe alte fete. help?happy

7 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Si vrei sa te ajutam cum? Sfaturi pentru sufletul tau sau sfaturi ca sa ai par trendy?
Pe langa faptul de a incerca sa te accepti si sa crezi in tine.
Incearca o vopsea de par fara amoniac, ia-ti produse de coafat, poti sa te duci la un salon pentru sfaturi...

| JeSa a răspuns:

Buna! pai multumeste-te cu ce ai prin a corecta/indrepta prin a te vopsi si a da o forma parului; dar gelozie pe alte fete, hmmm?!- cred ca tine de neputinta ta de a iesi din acest impas - de a te multumi pe tine insuti, incearca sa fii mai buna cu tine; iubeste-te, autoajuta-te! Succes, pa!

| Ancutsa a răspuns:

Te-ai putea vopsi big grin daca vrei sa-ti schimbi culoarea parului. iar daca nu vrei sa mai ai parul ondulat, il poti indrepta cu placa.Incearca sa-l mai prinzi si altfel asa cum iti place tie :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu parul este de vina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspunsul este "DA!".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa ai incredere n tine, probabil ai si tu atuuri in fata lor, probabil ca si tu esti invidiata dar nu-ti dai seama, ai ochi frumosi ai buze frumoase sau un nasuc dragut, nu se poate sa nu ai ceva frumos, nu esti dezvoltata pentru ca esti inca copil, eu la 12 ani aratam de 8 si acum am 172 cm si 65 de kg, deci nu aspectul este un criteriu la varsta ta, poate esti modesta rabdatoare echlibrata, spontana inteligen ta, imposibl sa nu ai ceva din toate acestea, iub este-te pe tine ca pe prietenul cel mai bun.

| adelutza_9680 a răspuns:

Nu cred ca parul e de vina. Mi-e imi place parul meu si seamana izbitor de mult cu al tau(doar ca eu il am mai lung).