| anonim_4396 a întrebat:

fetele! Am primit cadou o rochita si as dori niste sfaturi in ceea ce priveste incaltamintea si ocaziile la care as putea s-o port. Uitati modelul http://www.stradivarius.com/......al%2Bdress

Rochia e pe culoarea corai. Multumesc anticipat!:*:*

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

La capitolul incaltaminte ai putea sa porti niste sandale, pantofi (decupati sau nu) negri (in cazul in care culoarea rochii tale corespunde cu cea din poza). Rochia ai putea sa o porti la nunta, botez, la un restaurant ceva. thinking

1 răspuns:
| barbyedeparys a răspuns:

Pai ai putea sa iei niste sandale tip gladiatori cu toc si poti merge la festivitatea de peremiera, botez, nunta, cununie etc! FUNDA?