| alexlaura91 a întrebat:

Buna fetele! :*

Am si eu o intrebare happy... Stiti pe cineva care a facut cursuri la Christine Valmy? Vreau sa stiu si eu cat de bine pregatit esti dupa 6 luni.

2 răspunsuri:
| IasmyAndra a răspuns:

Buna da stiu! Si a dat roade la vecina mea tunde foarte bine!:X Iti recomand sa te duci si u acolo vei capata performanta!:*:*:*: Ceauu iubita daca se poate o fundita!?:O3puppy dog eyespuppy dog eyes:*

| Ledy13 a răspuns:

Dupa 6 luni nu capeti performanta straight face Poate dupe 1 an straight face