| IamPharell a întrebat:

vreau sa fac cursuri de hair stylist vreau sa stiu totul despre par, vreau o scoala buna in care chiar se invata! nu ma pot hotara, am ales cateva scoli profesionale ajutati-ma va rog daca stiti care este mai buna.(Christine Valmy, Adrian Niculescu, atelierele ilbah si Maraviglia) astept un raspuns
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| PerfectStudioSuceava a răspuns:

Te-ai intrebat daca esti talentata intai de toate? de ce nu incepi cu o scoala ieftina intai sa vezi daca ai mana formata intai de toate. daca ai talent si mana iti fuge..atunci mergi la o scoala ca lumea.nu te risca sa dai sute bune de euro, cand tu nu ai talentul necesar. daca ai talent poti avea un drum cursiv in domeniu, daca doar inveti sa faci un lucru, greu iti va fi drumul.