| monycutzza a întrebat:

Buna fetele. As vrea sa îmi comand de pe net un body cu spatele gol. Care site e de încredere. Ați comandat de pe joom.com?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Intra aici si vezi pareri. Eu am auzit numai de rau. https://www.facebook.com/groups/576504266036964/

| LarisaChe07 a răspuns:

Joom e un site chinezesc, cu produse de proasta calitate.
Risti sa primesti altceva decat ai comandat, sau sa nu vina niciodata.

| StrawberryShortcakes a răspuns:

Bună bună, eu recomand body-urile de la Stradivarius, Zara, Pull&Bear,
Reserved.
Am comandat și de pe Joom o rochie de vara acum aprox 2 luni și nici în ziua de azi nu a ajuns...