| Emena a întrebat:

Cei care ati comandat ceva de pe site-ul mercador.ro,e de incredere? As vrea sa comand o husa de acolo, dar mi-e cam teama.

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Problema nu e de site, problema e de cel de la care cumperi, uita-te sa vezi ce calificative au, cum e lumea multumita de ce au vandut, daca sunt in regula atunci poti comanda, plus ca poti sa verifici coletul prin fan curier daca ti-l trimite, daca nu ma insel happy

5 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Hey.
Da e de incredere siteul dar sunt mai mult de jumatate produse SH[second-hand] Vand si eu husa 10 lei. Acum depinde de la cine ei si cata incredere ai in acea persoana de la care vrei sa-ti iei husa. Parerea mea ca o husa poti s-o iei de la magazin normal de la tine din oras nu neaparat de pe un site care nu are vanzatori[unii] siguri.
Succes!

| Emena explică (pentru Bizzle):

Ideea e ca nu gasesc husa la mine in oras, de niciun fel. Am intrebat peste tot. De aceea as vrea sa comand de pe mercador.

| Bizzle a răspuns (pentru Emena):

Ok happy Daca esti sigura eu zic sa tio cumperi!
Succes!

| Bizzle a răspuns (pentru Emena):

Fundita? big grinbig grinbig grin

| Emi123456789 a răspuns:

Da eu am cumparat volan pc trust predator si la adus mama de la om