| ramo25 a întrebat:

Buna fetele! Ati incercat rimelul super drama de la avon? Ce ati alege intre acesta si giordani gold volume delight de la oriflame? happy

Răspuns Câştigător
| stefioctavia a răspuns:

Giordani gold volume delight.

2 răspunsuri:
| NicoClaudita a răspuns:

Buna kiss, produsele de la avon mi-se par foarte bune in comparatie cu cele de la oriflame, si da eu le-am incercat pe amandoua si cel de la avon e super bun! chiar ti-l recomand, pe mine ma uimit happy e foarte bun! funda?

| JustMyLove a răspuns:

Super drama de la avon, eu il am pe gene chiar acum...produsele de la avon sunt mai bune decat cele de la oriflame, intr-adevar.