| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetele! :*. O sa fac revelionul la o prietena acasa, si nu stiu cum sa ma imbrac. As vrea ceva elegant, dar simplu, si FARA tocuri. Aveti ceva idei? thinking Postati niste link-uri daca e, mersi :*

8 răspunsuri:
| aligru a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

rochita aceea cu niste cizmulite joase negre si un plic! iAccesorii evident!:D

| Cookie21 a răspuns:

Well.poti purta o rochie pana la genuchi crem.Un medalion mare.Cizme crem daca ai.eu am avut si a mers de minune.Si niste bratari misto.Eu asa m-am imbracat la un botez.Bafta!

| Adyeu a răspuns:

Pot sa vin si eu? happy