| alexa_1346 a întrebat:

as dori sa ma ajuta-ti! Ca tot vine revelionul, nu stiu cum sa ma imbrac, as dori ceva simplu dar in acelasi timp elegant dar fara sa iau tocuri deoarece prietenul meu este de inaltimea mea, si nu as vrea sa fiu mai inalta ca el! si nu stiu cum sa ma imbrac! ati putea sa ma ajutati? sa imi dati cateva sfaturi legate de imbracaminte? va rog frumos! multumes!

Răspuns Câştigător
| 0Claudita0 a răspuns:

Sa iti iei o rochita, eleganta si lejera.
Poate sa fie orice culoare vrei.
Poti sa-ti cumperi niste balerii ca sa nu te simti mai inalta decat pretenul tau.Sa iti alegi unii eleganti!
Trebuie sa te simti bine cand porti haine!

2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

O rochie tricotata pana deasupra genunchilor si o pereche de cizme cu plana pana la genunchi(fara toc)sau cizme de piele fara toc

http://www.google.com/......tp?/imgres

| Bonca_Liana_2000 a răspuns:

Ti-as sugera ceva rosu cu alb, sunt culorile Crăciunului. Ori o rochita rosie sau o bluza rosie cu niste pantaloni negri si in picioare ghete.