| barbiedoll a întrebat:

Buna fetele! Voaiam sa va intreb, pot folosi doar anticearcan, fara fond de ten? As vrea sa imi acopar imperfectiunile, dar in acelasi timp nu vreau sa abuzez si sa-mi incarc fata degeaba cu fond de ten... deci, anticearcanul se poate folosi si individual? happy

Răspuns Câştigător
| Seline a răspuns:

Da, dar nu garantez ca ramane toata ziua.Nu trebuie sa te dai pe toata fata cu fond de ten, daca e apropiat de nuanta pielii tale, il poti folosi doar in zonele cu probleme.hee hee

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Da! se poate!

| Marii a răspuns:

Da. Eu nu folosesc fond de ten, doar anticearcan. Cum a spus si Seline, poate sa nu reziste foarte mult, asa ca incearca sa gasesti unul cat mai bun.happy

| vyo a răspuns:

Da se poate.