| Ctynnaa a întrebat:

Bunahappy. Am apr 14 ani, si as vrea sa-mi iau un fond de ten, sa-mi acopar din cand in cand imperfectiunile tenuluihappy. Si ma gandeam la ceva de la avon. Ar fr okay?

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Este prea devreme pentru fond de ten.

| JHFAK a răspuns:

VICHY e mai rezonabil

| dreamygirl a răspuns:

Cele de la avon sunt ok... Eventual calming effects, pentru ca nu usuca tenul. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loreal iti recomand, dar la varsta ta nu ar trebui sa folosesti fond de ten doar ff rar, mai bine iti faci ceva tratament pentru acele imperfectiuni sau cere parerea unei cosmeticiene, e mult mai in masura s te ajute.

| florinnica83 a răspuns:

CTina, eu cred ca ar fi mult mai corect pentru tine daca nu iti pui o masca care ar putea pentru cateva ore sa te faca mai frumoasa. E doar o impresie care te determina pe tine sa crezi sa esti mai speciala si mai frumoasa, dar de fapt nu face decat sa-l distruga mai tare.Sunt covins ca tenul tau e mult mai frumos si ca nu trebuie sa-l strici, poate ca mai tarziu o sa regreti alegerea ta si ai sa-mi dai dreptate.
Cunosc prieteni care sau cofruntat cu aceasta problema, dupa o vreme tenul lor nu mai putea fi refacut nici macar de doctori. Deci eu iti sugerez sa nu mai dai inportanta si sa lasi tenul tau sa-si faca treaba asa cum stie el. cam asta este sucestia mea si sunt covins ca nu sunt singurul. pa nicaflorin83@yahoo.com

| noname14 a răspuns:

Si eu am de la Avon!love struck

E perfect!love struck