| Tudami a întrebat:

Buna Fetelo! Am nervoie de coafuri pentru nunta, dar sa nu fie cocuri sau ceva de genu..imi trebuie pentru o nuntasi o sa am o rochie lunga si vaporoasa

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| laura23 a răspuns:

Daca ti ai face parul asa sunt sigura ca o sa arati superb :x si e si usor de facut. Uite :http://www.youtube.com/watch?v=AgnO3xP82vw

| eldiva a răspuns:

Iti recomandam siteul www.eldiva.ro Colectii noi in fiecare saptamana! NOU Rochii superbe de la CHANTTAL :*

| Luyy a răspuns:

Pai cea mai potrivita coafura ar fi aceasta:iti faci parul cu placa(sa ti-l intinzi cat mai tare posibil)il aranjeti intr-o parte.Alegeti o suvita care ar fi practic pe partea opusa cand ai parul desfacut si impleteste-o spre partea cu tot parul.Scuze ca nu ti-am putut oferi vreun link sau explicatia nu a fost prea bine oferita, insa sper ca te-am ajutat!