| alexnadra35262 a întrebat:

:*
am in curand o nunta si as vrea sa imi iau o rochie lunga vaporoasa...mi-ati putea da niste site-uri cu rochii vaporoasa va rog?puppy dog eyes
promit si funda!:p

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Okazii este cel mai bun.

| Buburuza2222 a răspuns:

Https://www.facebook.com/Rochii.Elegante.Buzau uite aici mai multe feluri de rochii!

| Marushk001 a răspuns:

Http://www.starshiners.com/ro
http://diva-style.ro/Rochii
http://www.hainetari.ro/
Totusi,sfatul meu e sa iti cumperi rochita din magazin.Fiecare site are tiparul sau de dimensiuni sa zic asa.Ca sa eviti problema de genu ca rochia s-ar putea sa nu iti vina perfect, mai bine dai o fuga pana la magazinele din orasul tau:)Spor la cumparaturi!

| alexnadra35262 explică (pentru Marushk001):

Pai de la un magazin vroiam sa imi iau doar ca am vrut sa vad si ceva poze pe net sa vad daca imi place:*

| alexnadra35262 explică (pentru Trotonete_Elena_1987):

Nu as vrea culori inchise, vreau ceva viuhappy
adica e draguta rochia dar nu imi place ca este neahgra