| detty24 a întrebat:

Buna fetelor happy Am gasit pe youtube un filmulet cu o reteta pentru cresterea mai rapida a parului. Zice ca adaugi o lingurita de sare, una de ulei de masline, un galbenus de ou si un pahar cu apa, si trebuie lasata masca 10 minute in cap, se pune pe parul uscat. Au fost fete care au zis ca le-a crescut chiar si 4 cm pe luna, ce parere aveti? FUNDA*-*

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Il aplici cu 4 ore inainte de baie. Nu exista o cantitate anume, trebuie soar sa-l imprastii omogen pe toata suprafata capului si sa masezi bine pentru ca uleiul sa patrunda si in piele. E suficient sa-l aplici de 2 oei pe saptamana. Deja in 2 saptamani se vor vedea rezultate happy.

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Nu cred ca este adevarat asa ceva. in primul rand, niciunul din aceste ingrediente nu ajuta la cresterea mai rapida a parului si in al doi-lea rand, o masca de par nu se tine doar 10 minute. Ca sa actioneze, o masca de par trebui tinuta minim o ora. Du-te la farmacie si cumpara ulei de ricin. El intr-adevar va ajuta la cresterea mai rapida a parului.

| detty24 explică (pentru Konata):

Si cum se aplica uleiul? rasp te rog *-*

| detty24 explică (pentru Konata):

Mersy mult :*

| Konata a răspuns (pentru detty24):

Il aplici cu 4 ore inainte de baie. Nu exista o cantitate anume, trebuie soar sa-l imprastii omogen pe toata suprafata capului si sa masezi bine pentru ca uleiul sa patrunda si in piele. E suficient sa-l aplici de 2 oei pe saptamana. Deja in 2 saptamani se vor vedea rezultate happy.