| onutza8 a întrebat:

fetelor am nevoie de un raspuns urgent.cum pot beneficia de discount-urile de la oriflame?

3 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Buna, daca esti reprezentant beneficiezi de discount in functie de comanda pe care o plasezi, iar tu i-ti cumperi orice doresti tu cu reducere in functie de valoarea comenzi tale DISCOUNTURI

Inscrie-te acum la Oriflame si beneficiezi de super reduceri de pret:

• Comanzi produse de 50 lei si platesti numai 38, 5 lei (23% reducere)

• Comanzi produse de 250 lei si platesti numai 175 lei (30% reducere)

• Comanzi produse de 500 lei si platesti numai 300 lei (40% reducere)

| alinalove12 a răspuns:

Daca esti reprezentant primesti cateva oferte si cred ca si discount

| vickysor a răspuns:

Buna! Trebuie sa te inscrii. Discount-urile sunt f ok :
• Comanzi produse de 50 lei si platesti numai 38, 5 lei (23% reducere)
• Comanzi produse de 250 lei si platesti numai 175 lei (30% reducere)
• Comanzi produse de 500 lei si platesti numai 300 lei (40% reducere)

Nu esti obligata sa faci in fiecare luna! Discountul se aplica la final dupa ce ai plasat comanda. Daca vrei sa te inscrii iti stau la dispozitie : poleac. mihaela@yahoo.com.Sa ai o zi buna!