| RoxX_1956 a întrebat:

Buna fetelor! Am o intrebare in legatura cu balsamul Kallos professional.am auzit numai lucruri bune legate de balsamul asta, dar vreau sa stiu daca vreo una din voi l-a folosit si ce rezultate a avut!:D
pupici fetele
aici e imaginea:http://4.bp.blogspot.com/......_00.11.jpg

2 răspunsuri:
| Shine a răspuns:

Eu l-am folosit si mi se pare destul de bun. Depinde acum de parul tau. Fiecare persoana reactioneaza diferit la anumite produse. Eu zic sa il incerci si sa iti dai seama chiar tu daca este bun sau nu.
Eu zic ca este!:*

| Alexandra_9311 a răspuns:

Fix pe asta il am si eu si e praf sincer deci chiar e foarte rau. Eu una nu ti-l recomand. Mai bine iti iei un balsam de la pantene, cred ca e printre cele mai bune.