| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat samponul head&shoulders CLASIC CLEAN si balsamul de par elseve pe mov pentru volum...am parul lung! are ceva daca nu este de aceiasi marca si balsamul si samponul? a folosit cineva aceste produse? dau rezultate? multumesc! vreau si argumentare nu doar "da sunt bune" dau funda!:*

1 răspuns:
| loveyouschatz a răspuns:

Si eu folosesc tot sampon de la head&shoulders combinat cu balsam de la balea, gliss, elseve si alte firme. eu l-am folosit pe cel alb cu rosu de la l*oreal si am fost foarte multumita. au produse foarte ok