| Teilor a întrebat:

Buna fetelor, am și eu o intrebare pentru cele care mergeți la solar. Am asa o dilemă, vreau și eu sa încep să merg la solar dar întrebarea este la solarele orizontale trebuie sa stau doar pe spate sau trebuie sa te si intorci..sau nu conteaza? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Te intorci daca vrei, stai si asa intr-o parte cu bratul ridicat sa te prinda si pe sub el gen, ca pe sezlong.
Daca intrebi pentru ca ai sanii f mari si nu poti sta pe burta, humm, oricum stai putin, 2-3 minute.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Nu vă mai duceți la solar! e cancer de piele curat!