| crissa20 a întrebat:

fetelor:* am si eu o mica curiozitatebig grin cam cat cheltuiti intr-o luna pe produse de ingrijire, produse de beauty si haine? daca se poate spuneti si cam pe cebig grin cu exemple:*

2 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Cosmetice nu-mi cumpăr în fiecare lună. De obicei, îmi iau o dată mai multe şi le folosesc treptat. Am o trusă de machiaj de 120 de culori şi îmi ajunge câteva luni bune. Nu-mi cumpăr gel de faţă şi alte astea că nu am nevoie.
Cât despre haine... sincer, cam 1200 ron lunar, cel puţin.

| Remus13 a răspuns:

Nu sunt fata, dar sora mea cheltuie pe produse de ingrijire pe luna in jur de 400-500 lei.