| ingerpierdut_1062 a întrebat:

Buna fetelor as dori daca se poate sa imi spuneti niste exercitii eficiente pe care le-ati incercat pentru a slabi in zona abdomenului, coapselor si soldurilor. MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| Deeiutss a răspuns:

Te apuci de abdomene si genoflexiuni. Dar sa faci sistemat, adica iti propui cate pe zi crescand numarul dupa un tip(gen 1 saptamana sau 2) si nu te apuca de shaormerie.Plus ca e important sa mananci dimineata mai mult, la pranz mai putin, iar seara foarte putin dar si asta pana pe la 7 maxim, ca altfel arderile incetinesc si ce mananci seara se pune pe solduri.Probabil ai celulita din cauza metabolismului, il poti accelera prin exercitiile fizice facute cu regularitate cum spuneam, prin consum de lichide(apa in general min 2 litri, dar si ceaiurile sunt foarte bune eu ma innec in asa ceva) si sa mananci mancarea de o mananci normal in mai multe portii.Adica aceeasi cantitate de mancare impartita in 3 portii sa o mananci in 5 de ex.Si uite asa slabesti mancand,iti vine sa crezi? Fara cura, fara sala, fara cine stie ce efort.Imi pare rau ca n-am stat sa mai scriu ci am dat doar un copy paste la ce am mai zis mai demult) Si daca respecti mereu ce ti-am zis aici o sa slabesti pana ajungi la normal.(speram) Nimeni nu mi se pare groaznic ca si fizic PS:Www.slabute.ro
e tot ce ai nevoie:) eu zic sa incerci.eu cu ajutorul site-ului am slabit 17 kg pana in prezent:D

1 răspuns:
| Anablondyi a răspuns:

Si eu am aceeasi problema sadsi ma enerveaza dar eu merg la salahee hee poti incerca si acasa cu greutati de un kg sa TI le pui pe burta si sa faci abdomene.am descorepit un mod mai usor de a face abdomene si care sunt exact exact ca anbdomenele normalewinking deci.iti pui picioarele la 90 grade pe canapea si spatele pe podea si incepi(e mult mai usor si o sa vezi ca muschii liucreza mai reped )in rest cu alimentati mananca mai sanatos (eu incerc dar vad ca nu prea pot ) totusi straduieste`te daca vrei corp frumoswinkingwinking si pentru coapse alergi timp de 20 min...pe loc, in casa daca nu vrei afara si faci pistoane (stai in genunghi si ridici alternativ cae un picior ) mi se par simple si la pistoane chiar faci muchi la picioare au am facut dar dupa un timp iar m`am ingrasat sad fa cate o ora in fiecare zi ca e perfect

bafta happy :*