| Andrebx a întrebat:

Buna fetelor. As vrea sa-mi achizitionez o noua placa si nu stiu ce sa aleg. Ce placa imi recomandati? Sa fie cat de cat ok (pana in 3 mil jumate)

2 răspunsuri:
| Catalina990099 a răspuns:

Buna. Iti recomand placa Keratin protect. Eu am luat o din Altex acum cateva luni si era in jur de 250 lei. 150-230grade. Cu scara de reglare a temperaturii. Funcție de blocare a temperaturii setate, oprire automată dupa o oră, are 5 ani garantie si vine intr o husa.

| Spliffwizard a răspuns:

Https://www.shavers.ro/placi-de-indreptat-parul/ toate de aici sunt bune, am auzit pareri bune despre majoritatea :)) recomand Remington mai mult totusi