| Sorana087 a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez o placa de intins parul...ce imi recomandati?happy

10 răspunsuri:
| strawberry03 a răspuns:

PPai ce am eu se cheama Remington...e facuta din 3 straturi: ceramica, diamant si nu stiu mai ce...dar e foarte buna, si eu am dat pe ea 250 leibig grin, cam scumpa, dar foarte buna

| DianaDiaa a răspuns:

Remington la 100 lei. E buna eu o am de 2 ani happy Cutia e neagra asa cu putin roz inchis.

| Sorana087 explică (pentru DianaDiaa):

Cum se numeste Remington si mai cum?hee hee...o poza?big grin

| Sorana087 explică (pentru DianaDiaa):

Remington si mai cum?hee hee...o poza, ceva?big grin

| DianaDiaa a răspuns (pentru Sorana087):

Stai putin sa caut :d

| DianaDiaa a răspuns:

Orqm nu costa mai mult de 1 milion, in caz ca gasesti una asemanatoare si nu iti dai seama. Eu am luat-o din Auchan :d

| Sorana087 explică:

Remington si mai cum?hee hee...o poza, ceva?hee hee