| DianaAndreea90 a întrebat:

Am ochii verzi albastrii parul lung si saten dechis... pielea deschisa la culoare...alba.ce culoare mi s-ar potrivi si ce tunsoare?

:*Funda mareee mareeeeee

2 răspunsuri:
| anqutsel a răspuns:

Filata cu breton.sau dreapta gen:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:0&biw=1024&bih=556

| DeadRose15 a răspuns:

La tenul deschis merge ori blond ori brunet dar la ochii labasatri merge blondo dar spre verde merge roscatul tunsorile care se poarte sunt filate sau bob eu am tenul deschis dsi ochii caprui spre verde eu sa ma fac bruneta ca asta ma prinde spre sati fi fost de ajutor