| anonim_4396 a întrebat:

fetelor! Ati incercat marca Gliss, ce parere aveti despre produse?

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Sunt bune. Am incercat acum 2 luni samponul si balsamul din gama neagra Ultimate Repair [http://www.socialdiva.ro/Gliss-Ultimate-Repair-758.html] si au fost bune, pana la un moment dat cand parca imi ingrasau parul din a 2-a zi. Este mai bun decat alte sampoane de pe piata dar nu cine stie ce.
Depinde si in ce stare este parul tau. Daca l-ai vopsit in mod repetat, e uscat si cu varfurile despicate [ acesta fiind si motivul pentru care ai vrut samponul] iti spun ca nu va face fata. Nu e un sampon destul de bun ca sa repare un par intr-adevar degradat. Daca in schimb parul tau nu are probleme, daca nici nu l-ai vopsit, cel mai probabil va fi bun. Merita incercat oricum.

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Imi place foarte foarte mult. Pe mine ma ajuta sa scap de matreata si protejeaza foarte bine parul.

| christina94 a răspuns:

O parere foarte buna! Cel putin gama de regenerare a parului. e foarte buna. Eu una o recomand.
papa:*

| laurik_5214 a răspuns:

Eu ma ipak fff bine cu aceasta marca

| BonnieSweet a răspuns:

Nu ma inteleg deloc cu aceasta marca.Imi face parul din ce in ce mai gras pe zi ce trece. Hhhh. Mai ales balsamul nu-l suport.

| Madallina3 a răspuns:

Sunt foarte bune.Eu sunt multumita de ele.winking

| x3OnLyFLyxii a răspuns:

Mie` mi plac!:*