| baby C a întrebat:

voi ce sampon folositi?
eu folosesc Gliss de la Schwarzkopf.
ce parere aveti despre el.pentru cei care lau incercatbatting eyelashes

6 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

In majoritatea timpului...Sunsilk. E foarte bun si protejeaza atat impotriva matretii cat si a celorlalte probleme legate de par. Parerea mea. happy

| Lacoste a răspuns:

Buna.eu folosesc samponul de la Syoss pentru stralucire parca tongue. e bun sincer.mai am si de la garnier naturals cu aloe vera si wash&go cu extract de ceai verde pentru par gras.
nu am incercat gliss asa ca nu stiu ce sa zic.tongue
acum as vrea sa-mi cumpar un sampon din magazinele naturiste, sunt curioasa ce efect vor avea.
happy

Răspuns utilizator avertizat
| micutzagirl a răspuns:

Eu folosesc Şampon volumizator SATINIQUE (Amway) http://www.amway.ro/catalog?table_id=productList&page=2&category=1055 e foarte bun si iti lasa parul moale si cu volum :)

| stick a răspuns:

Assta e reclama sau lauda? voi chiar nu aveti ce face? daca ai o intrebare seriosa atunci pune-o aici, daca nu taci ca e mai binewinkingpoate samponul ala al tau te scapa si de materia cenusie si sa uiti imail-ul de logare pe acest site sa nu ne mai stresezi cu "aburelile talewinking

| baby C explică:

Deci am pus o simpla intrebare...nu am voie? sau care-i faza?
am intrebat ce parere aveti despre el...
daca era reclama ar fi sunat cam asa:sa stiti ca samponul meu e foarte bun si folosesc Gliss de la Schwarzkopf...
fata tu chiar nu deosebesti lucrurilr
Dmn fereste-ma!