| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor, cate oje aveti? (intrebare din curiozitate, va rog fara raspunsuri rautacioase.)

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Undeva la 8-10 deoarece am o micoză unghială cu care mă lupt de ani și ani de zile și dau cu ojă extrem de rar.
Asta nu înseamnă că nu îmi îngrijesc unghiile.
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Am 26, dar incerc sa nu imi iau toate porcariile de 3 lei.

| da?? a răspuns:

În jur de 10. happy

| BiuL a răspuns:

Vreo 20, nu m-am gandit niciodata sa le numar.

| anss23 a răspuns:

Am o gramada, in jur de 15. Dar niciodata nu apuc sa termin una, ca mi se pun ochii pe alta, iar cand ajung acasa constat ca de fapt urasc culoarea aceea.laughing

| Bondarel99 a răspuns:

Am doar 5. Aveam multe, dar nu prea sunt preocupata de manichiura si se usuca asa ca nu investesc multi bani in oje.

| LolaLollita a răspuns:

Sa zicem 50... Poate peste happy Culori cat mai diverse + tratamente transparente si sclipiciuri.

| Kasia a răspuns:

Am 57 de oje.tu?

| FashionDream a răspuns (pentru Kasia):

Tocmai le-am numarat. Am 33. Ai toate culorile? big grin

| Kasia a răspuns (pentru FashionDream):

Nu.pentru ca nu imi plac toate culorile pentru unghii.in schimb am oje pentru fiecare anotimp si sezon.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreo 50-50 si ceva.Nu trece saptamana fara sa-mi cumpar macar 2, fac colectielaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Undeva la 10 cam asa, dar nu ma prea dau cu ele, decat foarte rar, prefer sa-mi ingrijesc unghiile cu manichiura simpla, fara oja de obicei, uneori ma mai dau cu oja transparenta.
Te pup!

| Resurrection a răspuns:

Am 30 si ceva, dar in general folosesc vreo 5

| AmanoYuno a răspuns:

3.
dar nu le folosesc.prefer lacul plus ca nu prea imi place sa m culori pe unghi

| Azazea a răspuns:

Am 9 dar mai am nevoie de vreo 4-5 culoribig grin

| th4inspiration a răspuns:

10-20

| Mussete a răspuns:

8.

| JessieXD a răspuns:

Pff. 62... da nu le folosesc pe toate. Daca folosesc vreo 10...

| Guzel_Sara_1991 a răspuns:

Muultewinking In jur de 20. Imi plac culorile mai striente, care sa iasa in evidenta la petreceri. Dar sa fie frumoase...nu tziganesti tongue