| Heartless a întrebat:

Buna Fetelor

Ce firma de ceara depilatoare imi recomandati?
Si la ce pret este,o gasesc si la Real?

Multumesc, dau funda.

5 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Toate fetele spun Veet este ok, si eu folosesc uneori, dar pe mine ma multumeste foarte mult crema depilatoare de la elmiplant cu galbenele pentru pielea sensibila. Este foarte buna ti-o recomand.
Succes:*

| IForgotMyNameAgain a răspuns:

Veet e cea mai buna! E cam 25 de lei, din cate imi amintesc si cred ca se gaseste peste tot (mai ales in Real) :**

| LauraMLD a răspuns:

Benzile Veet sunt super! la 16 lei maxim. te pup!

| MiauMiau97 a răspuns:

Veet este cea mai buna.O gasesti in orice supermarket. Poate fi si maxim 10 lei. Fundita?puppy dog eyes