| Sanziana00 a întrebat:

Fetelor, aveti idee daca exista crema depilatoare pentru fata? Daca da, de la ce firma, unde pot gasi si cam ce pret e? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dheutsik a răspuns:

Buna! Cea mai buna crema este cea de la Avon, Skin so soft. Exista benzi epilatoare pentru fata, cu ceara, la 17 lei(include 20 benzi si 2 servetele umede calmante)sau crema depilatoare pentru fata, cu efect in 2, 5 minute, la 13 lei. Funda? :O3

8 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Da,exista, cum vezi si la celalalt raspuns, insa am o nedumerire, esti fata, la ce iti trebuie?
Eu nu iti recomand, fata e sensibila, nu trebuie sa folosesti tot felul de chimicale, indiferent ca ''sunt naturale, bio, bla bla''.
Bineinteles, daca esti un specimen nou, care are parte de barba, mustata si alte cele, nu stiu ce sa zic.
Daca chiar tii sa o folosesti, aplica putina crema hidratanta de la Nivea dupa aceea, ca sa nu te trezesti cu surprize neplacute.
big grin

That's all! ^^

| Sanziana00 explică (pentru KirigayaKirito):

Nu sunt femeia-barbat sa stii. Da, sunt fata si imi trebuie pentru mustata. Toata lumea o are si nu arata chiar bine, de aceea vreau sa mi-o iau. happy

| KirigayaKirito a răspuns (pentru Sanziana00):

Te inteleg, eu sunt fata si nu am, insa nu cred ca e asa persistenta.
Te sfatuiesc totusi sa folosesti crema hidrantanta dupa, depinde de tenul fiecare, dar nu ar fi prea dragut sa te trezesti cu iritatii! T_T
Gasesti aproape in orice magazin, si in farmacie crema depilatoare pentru fata.

| Sanziana00 explică (pentru KirigayaKirito):

Bineinteles ca aplic crema dupa. Eu sincer nu prea am vazut in magazine crema depilatoare pentru fata, sau poate nu m-am uitat bine laughing.

| KirigayaKirito a răspuns (pentru Sanziana00):

Auchan, Real, Cora, Careffour, in magazinele mari de obicei gasesti.
Acum nu stiu cat de evoluate sunt magazinele din satul/comuna/orasul tau, eu de exemplu am cautat o data protectie termina pentru par iar vanzatoarele habar nu aveau ce e aia. laughing
Deci na, bafta! ^^

| Sanziana00 explică (pentru KirigayaKirito):

Hai sa spunem ca in orasul meu magazinul cel mai mare in care as putea gasi ar fi Kaufland thinking laughing. O sa caut, chiar nu mai suport mustacioara asta laughing).

| KirigayaKirito a răspuns (pentru Sanziana00):

Nyah,o sa gasesti tu!