| deea_8087 a întrebat:

Buna fetelor ce parere aveti de noua BB cream garnier, ati incercat-o?

4 răspunsuri:
| IsJustMe007 a răspuns:

Am incercat-o si pot sa spun ca de cand mi-am luat-o o folosesc intruna.mie mi se pare f buna pentru ca nu incarca tenul, nu e nevoie de o baza de machiaj inainte de aplicare, are putere medie de acoperire, o aplici f repede si are un miros f plăcut[cel putin mie îmi place:d] ți-o recomand! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si e chiar ok.

| yynuta a răspuns:

Da dar mie nu mi-a placut deloc

| A2895 a răspuns:

Am incercat-o si e destul de buna. Sincera sa fiu ma asteptam sa fie putin mai fluida. Am fost sceptica la inceput, dar se intinde bine si face cam tot ce promite pe ambalaj. As recomanda-o pentru un ten normal, fara prea multe imperfectuni.