| Girll12 a întrebat:

Hei happy Ce parere aveti de crema " BB cream Garnier "?

5 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, pai eu zic ca-si merita toti banii. O matusa de-a mea si-a luat si are pielea fina, sstralucitoare si..eu zic ca e buna, miroase si bine tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, merita! dar mai buna e cea de la NIVEA acopera muult mai bine! Se numeste BB de la Nivea. Dar daca totusi vrei sa o iei pe cea de la Garnier iti recomand nuanta DESCHISA pentru orice culoare de ten ai avea pentru ca nuanta MEDIUM este de fapt foarte inchisa din cauza pigmentilor, am incercat-o si ewinking HAI NOROC!

| cristiiiiiii a răspuns:

Cumnata mea foloseste si pare destul de multumita. cred ca e ok

| Lora1 a răspuns:

E foarte buna meritia incercat!winking

| danyshatAT a răspuns:

Merita toti bani sora mea este multumita de ea