| Isabellblablabla a întrebat:

Buna fetelor! Ce parfum imi recomandati acum, in sezonul cald? As dori unul mai fresh&usor dar nu f scump, daca se poate pana in 100 lei.Multumesc mult!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă pe cele de la Federico Mahora.
Pa, pa.

| Deea a răspuns:

Eu ti-as recomanda mai bine spray-uri de corp, pentru ca vara mi se par mai potrivite.

| diana_6879 a răspuns:

Cel mai fresh parfum este Percieve de la Avon care costa 49, 99 lei si poti incerca si sprayurile de corp tot de la Avon dinalea de la Avon Naturals care miros a fructe si costa numai 8 sau 10 lei ...sunt perfecte pentru vara.

| Diva a răspuns:

Enjoy de la Ladys e superb ti-l recomand cu incredere

| Lynna a răspuns:

Incearca la Avon. Summer white costa 20 lei. De asemenea si secret fantasy costa 68 lei la fel si rare gold sau little white dress. Mai este si pur blanca la 32 lei. Eu pe acestea le folosesc. Spre ca te-am ajutat.

| ღS1doXღ a răspuns:

Eu iti recomand un parfum de la avon,Incandessence,miroase foarte frumos,persista mult, este la pretul de 56, 99 RON si il poti comanda de pe internet(google) avoncosmetics.ro

| Simonaaa a răspuns:

Dolce gabbana light blue cel mai fresh parfum si persistent merita