| cristinica56 a întrebat:

Buna fetelor. Ce v-ati cumparat de la avon din catalogul nou sau ce vreti sa va cumparati? Ce credeti ca meritade comandat? Care este produsul preferat de la avon?
De la oriflame ce vreti sau v-ati cumparat? Ce merita de la oriflame? Care va place mai mult avon sau oriflame?
(Stiu multe intrebari dar ma intereseaza)
Normal funda. Papa si mersi.

5 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. eu fac comanda destul de des la avon si la oriflame. din noul catalog mi-am achizitionat parfumul pur blanca, unui dintre preferatele mele.
de la oriflame, setul silk.
si avon si oriflame sunt firme bune.
dac vrei o diversitate, iti propun sa devii reprezentant la ladys sau giada rome. id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com, unde iti pot da mai multe detalii.

| Кристина21 a răspuns:

Avon:Mascara Super schock editie limitata
setul Today
Bratara curajului
Oriflame:baza+fondul de ten girodani
Cel mai mult de la Avon imi place gama Today Tomorrow Always, Iar de la Oriflame cred ca mascara wondder las:*

| madalinutza20 a răspuns:

Normal sunt reprezentanta la avon, si produs cel mai comandat este gelurile de dus senses sunt foare bune ti le recomandsi oriflame e deastul de bun nu cumpar de la el eu as alege avon!

| Deea16Deutsa a răspuns:

Buna. Eu fac foarte des comanda la avon deoarec sunt reprezentanta din noul catalog mi-am luat little black dress, eternal magic, far away, diverse luciuri de buze, un fond de ten lichid ideal shade si geanta plic pylthon, si de la oriflame dau mai rar si de obicei imi iau gyordani

| Roxanna85 a răspuns:

Heiii. de la Avon - din catalogul nou mi-am comandat un parfum Incandessence, si un creion de ochi jum negru si jum maro big grin iar de la Oriflame mi-am comandat un demachiant, si o crema pentru zonele aspre (calcaie, coate ...ect ) ambele comenzi trebuie sa imi vina! :S sper ca te-am ajutat cu cv :*