| Bubbico a întrebat:

Care e parfumul vostru preferat de la avon? Dar de la oriflame?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La Oriflame: By Marcel!
Pa, pa.

| BubuLina999 a răspuns:

Oriflame: amber elixir-absolut superb ...si amber elixir night este super dar in prefer mai mult pe celalaltlove struck

| mona a răspuns:

Parfumul preferat de la avon este,, perceive,,

| Sara2 a răspuns:

Avon: perceive
oriflame: rock'n'passion

| Emmeii a răspuns:

Bună.
Parfumul meu preferat de la avon e Litlle Black Dress şi Today Tomorrow Always, sau Pur Blanca Blush.
De la Oriflame nu am încercat încă nici un parfum.
Paa pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu am nici un parfum preferat de la Oriflame, doar de la Avon, Incandessence.
Te pup!

| Horia1313 a răspuns:

Hougar

| Laugh25 a răspuns:

Avon-little red dresshappy
Oriflame-Volare Magnolia

| onlyagirl a răspuns:

Avon : Herve Leger Femme, oriflame nu folosesc! era un parfum Volare parca si mirosea ingrozitorcrying

| nutzic a răspuns:

Avon: Secret Fantasy Star
Oriflame: Grace Dama

| viki16 a răspuns:

Avon : perceive oriflame : demi more si eclat

| nununNuNuNuNUu a răspuns:

Avon : secret fantasy, city rush
orifflame : rock angel

| Alena_Miriam_1995 a răspuns:

Avon : Pur Blanca (pe care il am si acum ); Little Black Dress...si de la Oriflame nu prea am parmuri de acolo mai mult creme.