| anonim_4396 a întrebat:

(fetelor) cum as putea sa imi fac unghiile la nunta? rochia este crem, simpla cu putina dantela in fata. si pantofii sunt negrii cu auriu happy Dau funda pentru cele mai multe si frumoase modele! :**

7 răspunsuri:
| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Daca ai unghii mici da-ti cu o oja spre culoarea rochiei. Daca ai unghiile mari iti poti face si un french cu alb.

| thezbx a răspuns:

De exemplu rosu, ca sa ai si o pata de culoare pe tine, si buzele la fel big grin

| YouJo a răspuns:

Unghiile le am destul de mari. si as prefera ceva de culoare negru. daca stiti happy

| ABRRUDAN a răspuns:

//....ro/search cateva modele frumoase! uita-te peste ele. Funda?

| PokoLina a răspuns:

Buna.Eventual poti sa-ti faci unghiile intr-o simpla culoare eventual crem si un model simplu gen dantela neagra dar nu lipita un model facut cu pensula ar fi dragut.