| nOnAmE_2332 a întrebat:

Buna fetelorbig grin, as vrea sa-mi spuneti ce rimeluri sunt bune de la:Rimmel, Oriflame, Maybelline si Farmasi.Sa nu fie scumpe(sa nu fie peste 30 de lei)dar totusi sa fie bun un rimel. Daca se poate va rog imi puteti da si poze cu pret.Va multumesc:*

4 răspunsuri:
| alejinxique a răspuns:

De la Rimmel: sexy curves pentru ca nu incarca si curbeaza. de alungit alungeste putin genele. De la Maybeline are prietena mea cea mai buna si zice ca e bun, dar mie mi se pare ca incarca.

| Anonim_5618 a răspuns:

Maybelline
e in jur de 30 leihee hee

| Anonim_5618 a răspuns:

Am uitat sa zic de care:))
Maybelline COLOSSAL Volum’ Express Mascara

http://reviews.katrina.ro/maybelline-colossal-volum-express-mascara.html