| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, as dori sa imi spuneti un rimel(mascara) bun pentru a le oferi volum, alungire si sa nu se lipseasca genele. Am auzit ca cel de Avon supershock e bun. In principal sa imi spuneti rimeluri de la Rimmel London sau Maybelline( unul de la aceasta marca as vrea). Fundita :**

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Cel de la avon mi se pare foarte bun. Eu il folosesc de ani buni. Am incercat si alte firme dar nu am gasit ceva mai bun.