| RTA90 a întrebat:

Buna fetelor! De Revelion voi opta pentru o fusta gen balerina, care merge cu un top bagat in ea ( sper ca a-ti inteles ce vreau sa spun ) si ar merge mai bine un dress de culoarea piciorului sau negru? Pantofii sunt tot negri si voi " sparge " tinuta cu niste accesorii de culoare rosie ( cercei si bratara ).

Răspuns Câştigător
| LadyBee a răspuns:

Pai cred ca va arata destul de bine. eu as opta pentru o pereche de dress de culoarea piciorului.Dar dupa parerea mea nu ar merge o bluza bagata in fusta de tip balerinathinking hmm mai bine o fusta neagra dreapta si mulata. sper ca te-am ajutat si Have fun :*!

2 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

In locul fustei gen balerina, ar merge o fusta mulata. Restul este ok.

| MyMindRules a răspuns:

Buna! Dress de culoarea piciorului ar merge mai bine.
Bft!