| Andrellicious a întrebat:

Buna fetelor.Dti-mi si mie un sfat.Maine merg la un majorat si nu stiu cum sa imi aranjez parul.Voi purta o rochie neagra mulata, fara decolteu cu manecile lungi. Am parul rar si putin peste umeri.De obicei il intind dar fiindca dansez transpir rau la cap,mi se onduleaza, si arata naspa.Nu stiu cum sa il coafez de data asta.Ma gandeam sa-l tapez cumva in fata si sa-mi fac o coada de cal pe care sa o intind.Ce imi sugerati? si inca ceva:oja rosie spre visiniu merge nu? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| AleAlee a răspuns:

Ai outea sa iti printi parul intr-un coc elegant...mai ales daca ai rochia neagra si mulata si da oja este nuanta perfecta pentru negru dar poti sati asortezi unhjiilecu papuciwinking aapropo la rochiile cd genul asta si psrul prin in coc merg bine cerceii lungi! Funda?