| anonim_4396 a întrebat:

fetelor! Imi puteti recomanda niste sampoane care dau rezultate bune, va rog...am incercat foarte multe pana acum si inca nu l-am gasit pe cel potrivit pentru parul meu.

3 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Http://www.carespot.ro/sampoane/
Toate de aici sunt bune. Iti poti alege acolo pentru ca sa fie samponul.
Eu ti-as recomanda http://www.carespot.ro/sampoane/schwarzkopf/bc-bonacure-restoring-q10/ + balsam si eventual si + masca:D [ le gasesti tot pe site ]
Sunt extreeem de bune :D Dai ceva bani dar observi diferenta;))

| Anche a răspuns:

Iti scriu mai multe mai jos
1.Syoss repair(eu l-am folosit si am fost multumita! poti incerca si alte tipuri din gama syoss precum syoss:volume, shine! vezi tu)
2.Herbosophy cu extract de menta(il gasesti doar in farmaciile sensi blue- eu acum il folosesc pe acesta si sunt foarte multumita! pe el scrie ca e pentru. par gras dar eu nu am parul gras si samponul e foarte eficient)
Ti le recomand pe amandoua! Alege tu pe care il vrei!

| Adelinnaa a răspuns:

Depinde de parul tau daca ai parul f lung si faci matreata :clear
daca mai scuri si vrei sa para tapat:garnier
pentru culoare mai aprinsa:elseve
cam atat sunt mai bune