| MeowWow a întrebat:

Buna,fetelor! Imi puteti recomanda un fond de ten/crema coloranta cu acoperire mica spre medie care sa nu coste mai mult de 25-30 de lei? Tenul meu nu are mari probleme, insa are nevoie de uniformizare.
Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| thevampirediariesfever a răspuns:

BB Creamul este o alegere excelenta daca ai ten normal/mixt. Se uniformizeaza bine, hidrateaza si ofera pielii un aspect placut. Personal, eu am ten cu probleme si folosesc BB-ul ca baza de machiaj (moisturizer), dar in zilele in care nu am prea multe imperfectiuni, il folosesc cu brio ca fond de ten, iar in combinandu-l cu un corector face minuni! Eu folosesc BB Creamul de la Garnier ( costa cam 25 lei) si sunt multumita! Te pup si o zi buna sa ai!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe unul pentru ten sensibil, are acoperire medie.
Pa, pa.

| AnonimusGirl a răspuns:

Nu ti-l recomand pe acela de la Avon... poate doar pe luxe dar e mai scump in schimb iti recomand crema bb de la Garnier cre costa 24 de lei in Cora sau cea de la Maybelline care nu stiu exact cat costa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maybelline - Affinitone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BB de la Garnier

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat ceva fond de ten de la S-he Stylezone? Eu am incercat tot felul de marci si pana la urma astea mi se par cele mai bune, dar nu mai tin minte cat costa...

| CandyღDulceata a răspuns:

Pai... este un fond de ten de la avon care este foarte bun ( pe ala il folosesc si eu si nu e scump ) http://www.google.ro/......tp?/imgres acesta este :) este foarte bun si plus ca dupa o perioada sa zic asa "dispare" singur.:*