| YQANA a întrebat:

Heii fetelor, caut un fond de ten rezistent cu acoperire medie spre mare, am tenul uscat, ce imi recomandati? Nu vreau ceva scump. dau funda :*

Răspuns Câştigător
| ZileCuSoare a răspuns:

Buna incearca fonduruile de ten naturala de la fm www.parfumfm aici gasesti produsele in catalogul make up...in catalog sunt aproximativ 60 de lei insa daca te inscrii ca reprezentant sunt undeva in jur de 40 si chiar sunt foarte bune, sunt si hidratante, plus ca iti lasa fata ca si cum nu ai fi data cu nimic. Eu le recomand. Poate te ajuta sfatul meu :*

| YQANA explică (pentru ZileCuSoare):

Am auzit despre ele :* multumesc de raspuns, chiar am sa am incerc unul... din pacate site-ul care l-ai lasat nu merge... poti lasa unul de pe care pot face comanda?

| ZileCuSoare a răspuns (pentru YQANA):

Siteul e www.parfumfm.ro. Daca o sa vrei sa te inscrii si nu gasesti un reprezentant care sa te inscrie, eu sunt reprezentant si te pot ajuta. Daca te inscrii nu trebuie sa pui comanda lunara nici sa vinzi altora poti comanda produse doar pentru tine cand ai nevoie si le cumperi mult mai ieftin decat in catalog, asa m-am inscris si eu la inceput ca imi convenea ca le iau mai ieftin si chiar sunt foarte bune. Ma bucur ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Fondul de ten de la rimmel London last foundation 25 hours e cel mai bun

| Tinna666 a răspuns:

La Roche Posay(80 lei), l'Oreal(73 lei) sau de la AVON gama de lux e bunicica dar nu mai stiu exact pretul..nu cred ca depaseste 50 lei.

| LoveStoryLoveYou a răspuns:

Iti recomand Fondul de Ten de la Oriflame, Giordani Gold.
http://ro.oriflame.com/products/product?code=21621
Ti-am lasat si un link.