| minime3 a întrebat:

Buna, fetelor! La o rochie roz aprins merge un ruj rosu? Multumesc!

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Merge un ruj roz ca sa asortezi cu rochia, si pantofi negrii cu toc si dresuri de culoarea piciorului

| Violleta2022 a răspuns:

Nu merge rosu la rochie roz.
poti folosii doar nuante de roz, deschise sau ami inchise dar nu roz.

| gabicoo a răspuns:

Dacă ești băiat: un mare Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ruj roz! happy

| Smmo a răspuns:

Nu. Rosul este o culoare calda, rozul este o culoare rece. Nu merg bine impreuna.

| newaccountbye a răspuns:

Merge destul de bine. Cred ca e printre singurele care se potrivesc

| minime3 explică (pentru newaccountbye):

Acum pe cine sa mai cred? Hahah

| newaccountbye a răspuns (pentru minime3):

Nu știu, eu vorbesc din ce am studiat in legătura cu moda pana acum.

| alisa201921 a răspuns:

Nu. Rochia roz atrage atenția și rujul rosu la fel, mai bine un ruj nude, un machiaj natural

| smekera123 a răspuns:

Buna! Nu merge cam deloc, dacă vrei poți asorta rozul cu alb sau ceva argintiu

| minime3 explică (pentru smekera123):

Ruj alb sau argintiu? N-am mai auzit!

| smekera123 a răspuns (pentru minime3):

Scuzee am citit gresit, am citit pantofi?, eram cu capul in alta parte, și nu, nu merge ruj roșu mai degrabă un ruj nude

| minime3 explică (pentru smekera123):

Multumesc! Noapte buna!

| Renyxee a răspuns:

Bună! Nu prea, dar depinde și de accesorii și multe altele, adică dacă ai o geantă, o bijuterie roșie sau o culoare apropiată chiar ar merge!

| minime3 explică (pentru Renyxee):

Multumesc mult! O seara faina!

| bixi123 a răspuns:

Hei! Din punctul meu de vedere nu prea merge.In schimb ai putea incerca un ruj nude sau un creion de buze nude si un lipgloss?