| Battery a întrebat:

Buna fetelor. Ma confrunt cu o dilema. Am ochii verzi-albastrui si tenul deschis. Sunt vopsita blond aramiu si vreau sa ma vopsesc din nou dar nu stiu daca sa ma fac blond mai deschis sau saten inchis inchis. Voi ce mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| Deeasam a răspuns:

Satenul cu siguranta va scoate ochii in evidenta, si in acelasi timp si tenul deschis. Try it!

10 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Si eu ti-as zice tot saten dar gandeste-te ca daca te vopsesti saten si apoi nu il mai vrei, o sa-ti fie tare greu sa te intorci la blond. Trebuie sa fie o culoare pe care sa o vrei chiar si cu 1% mai multhee hee

| MysticWayz a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa te vopsesti saten, dar nu foarte inchis.
Stiu ca fetele satene cu ochii verzi sunt simpatice.
Asta este doar parerea mea. happy

| Angelic13 a răspuns:

Saten inchis, ti-ar contrasta ochii.

| ClauditzaThaClau a răspuns:

Pai, daca ai ochii verzi-albastrui, cred ca ar tebui sa te faci tot blonda, dar depinde de tine ce culoare iti doresti mai mult

| deea_5313 a răspuns:

Brunet

| BlooyGirl a răspuns:

Saten smug Culoarea se potriveste cu ochii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saten inchis...pentru ca o schimbare e intotdeauna binevenita.

| alecsa_5370 a răspuns:

Saten inchis

| MaRiA061 a răspuns:

Daca te-ai vopsi satena, ti-ar scoate in evidenta ochii...