| ʅαɾყʂα a întrebat:

Buna TPU vreau sa ma vopsesc roscat inchis, am parul saten ciocolatiu,. tenul meu este unul destul de inchis, ochii verzi -albastrui mi se schimba in functie de anotimpuri sau vreme... credeti ca mi-ar sta bine culoarea sau daca nu imi puteti recomanda alta culoare?! Multumesc anticipat! Funda

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Daca ti s-a pus pata fa-o, vopseste-te, ca pina nu-ti faci damblaua nu te linistesti, cunosc senzatia laughing nu-ti place, pui saten inchis sau negru peste dupa si gata, s-a rezolvat. dar eu cred ca o sa-ti stea bine daca zici ca ai tenul inchis la culoare, pe cele cu tenul foarte alb arata ciudat roscatul.

| Fartie a răspuns:

Asa ..prin scris e greu sa imi imaginez cum arati, dar avand in vedere ca ai ochii albastri sau verzi, si tenul masliniu, ai putea sa te faci bruneta, asta te-ar ajuta la scoaterea ochilor in evidentabig grin parerea mea big grin tu alegi FUNDA?

| BlackStar27 a răspuns:

Rosu nu prea merge. Ar fi mai bine sa iti faci suvite ori blonde ori rosii.