| RoxX_1956 a întrebat:

Buna fetelor! Pasta de albit dintii Blend-a-med 3D White Pearls este buna de ceva? M-ar tenta sa o cumpar dar vreau sa stiu daca se merita.

4 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Este foarte buna rezultatul se vede in 2 saptamani

| Laurici :x a răspuns:

Da, rezultatul se vede in 14 zile dupa folosirea acesteia dar foloseste-o pe fiecare zi nu o zi da 5 nuwinking iti recomand o periere a dintilor de cel putin o data pe ziwinking rezultatele nu vor inceta sa aparawinking iti urez sa ai dinti sanatosi si frumosi :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat pasta asta de dinti. Iti albeste dintii intr-adevart dar nu atat de tare incat sa observe cineva, doar tu vei observa. Trebuie sa te speli de vreo` 2-3 ori pe zi, 3minute buunee, si dupa vo` 2 saptamani asa vezi ca`s asa mai curati, nu pot sa zic mai albi, parca`s mai fini asa cumva, oricum tu vei observa.

Dar intr-adevar, daca vrei niste dinti CU ADEVARAT albi in doar 3 zile;) (crede`ma e cea mai buna solutie), am recomandat`o deja la tot TPU`ul, sunt niste plasturi de albire, care doar ii aplici pe dinti si in 3-5 zile deja se vad mult mai albi:). Uite: http://www.albirea-dintilor.com/listerine-whitening-strips.html Iti alegi tu care produs vrei, dar astea`s mai ok ca se si dizolva.

P. S:Chiar daca is mai scumpe merita pe deplin:D, sincer meritau si mai mult.Bafta:*:*:*.

| sanda_5697 a răspuns:

Eu cred ca ar fi buna de ce nu incerci. ca sa fi tu multumita